DOLAR32,7878% 1.53
EURO35,1602% 0.53
STERLIN41,6058% 0.85
FRANG36,8443% 1.98
ALTIN2.457,99% 2,80
BITCOIN66.322,11-0.982

Dwayne Johnson eski dostuna araba hediye etti

Dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson, profesyonel güreş menajeri ve hakemi eski dostu Harvey Wippleman’a yaptığı sürprizle gündeme geldi. Johnson, geçmişte kendisine yardım eli uzatan arkadaşına yeni yıl hediyesi olarak lüks bir araba hediye etti

Yayınlanma Tarihi :
Dwayne Johnson eski dostuna araba hediye etti

‘The Rock’ lakaplı dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson, başarısında payı olan ve geçmişte kendisine yardım eden arkadaşına aldığı hediye ile konuşuluyor. 

2020’de 87,5 milyon dolar ile Forbes tarafından üst üsüte dünyanın en çok kazan aktörü seçilen Johnson, gerçek ismi Bruno Lauer olan Harvey Wippleman’a yeni yılda lüks bir araç hediye etti.

O anları Instagram hesabından yayınlayan 49 yaşındaki oyuncu, Wippleman’a hediye verme nedenini şu sözlerle anlattı:

Hayatım özellikle ergenlik yıllarım çılgınca dönemeçlerle doluydu. Yine de Tanrı ve evren her zaman, gittiğim yolun yörüngesini değiştirecek birkaç kişiyi yoluma koymanın bir yöntemini bulmuştu. Hayat boyu arkadaşlarımdan biri olan Bruno Lauer’le tanışın, ben ‘Downtown Bruno’ demeyi tercih ederim.

“BRUNO BANA YARDIM ETTİ”

Annem ve ben Hawaii’den tahliye edilmiştik ve Tennessee eyaletinin Nashville şehrine babamla yaşamak üzere gönderilmiştim. Nashville’e indiğimde babamla yaşamayacağımı çabucak anladım. Bunun yerine Bruno adında bir adamla yaşayacağım söylendi. Bu serseri çocuğu yanına aldı ve ömür boyu arkadaş olduk.

İronik biçimde yaklaşık 9 yıl sonra cebimde 7 dolarla güreş kariyerime başladım, yaşayacak yerim yoktu ve Bruno beni yanına aldı ve ayaklarımın üstünde durana kadar yanında kalmama izin verdi.

Dwayne Johnson, ayrıca kendisine ilk arabasını almasında da yardımcı olan Wippleman’a minnettarlığını göstermek için bu hediyeyi verdiğini belirtti.

Videoda Harvey Wippleman’ın ünlü oyuncunun sürprizi karşısında gözyaşlarına hakim olamadığı görülüyor.

Dwayne Johnson

YORUM YAP