CANLI SONUÇLAR « MedyaPress

1 Ağustos 2021 - 11:03
ALMANYA 3. LİGİ
14:00
Türkgücü Münih Türkgücü Münih
- : -
Hallescher FC Hallescher FC
15:00
Eintracht Braunschweig Eintracht Braunschweig
- : -
Viktoria Berlin Viktoria Berlin
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
14:30
Hamburger SV Hamburger SV
- : -
Dynamo Dresden Dynamo Dresden
14:30
Erzgebirge Aue Erzgebirge Aue
- : -
St Pauli St Pauli
14:30
Holstein Kiel Holstein Kiel
- : -
Schalke 04 Schalke 04
ALMANYA REGİONALLİGA
14:00
Altglienicke Altglienicke
- : -
VfB Auerbach VfB Auerbach
14:00
Germania Halberstadt Germania Halberstadt
- : -
FSV 63 Luckenwalde FSV 63 Luckenwalde
14:00
FC Eilenburg FC Eilenburg
- : -
Berliner FC Dynamo Berliner FC Dynamo
15:05
ZFC Meuselwitz ZFC Meuselwitz
- : -
Chemie Leipzig Chemie Leipzig
AMERİKA 1. LİGİ
MS
Richmond Kickers Richmond Kickers
1 - 0
FC Tucson FC Tucson
MS
Chattanooga Red Wolves Chattanooga Red Wolves
1 - 1
Forward Madison Forward Madison
MS
Union Omaha Union Omaha
1 - 1
North Texas North Texas
AMERİKA MAJOR LİGİ
MS
Seattle Sounders Seattle Sounders
0 - 1
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes
MS
New York Red Bulls New York Red Bulls
2 - 3
New England Revolution New England Revolution
MS
FC Cincinnati FC Cincinnati
0 - 0
DC United DC United
MS
Inter Miami CF Inter Miami CF
2 - 1
Montreal Impact Montreal Impact
MS
Houston Dynamo Houston Dynamo
0 - 0
Real Salt Lake Real Salt Lake
MS
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
1 - 2
FC Dallas FC Dallas
MS
Austin FC Austin FC
0 - 1
Colorado Rapids Colorado Rapids
MS
Vancouver Whitecaps FC Vancouver Whitecaps FC
2 - 2
Minnesota United FC Minnesota United FC
AMERİKA ŞAMPİYONLUK LİGİ
MS
Loudoun United Loudoun United
1 - 3
Colorado Springs Switchbacks Colorado Springs Switchbacks
MS
Charlotte Independence Charlotte Independence
2 - 0
Tampa Bay Rowdies Tampa Bay Rowdies
MS
Pittsburgh Riverhounds Pittsburgh Riverhounds
3 - 1
Hartford Athletic Hartford Athletic
MS
Louisville City Louisville City
2 - 1
Oklahoma City Energy Oklahoma City Energy
MS
Birmingham Legion Birmingham Legion
2 - 2
Atlanta United II Atlanta United II
MS
Oakland Roots Oakland Roots
0 - 3
Orange County SC Orange County SC
MS
Austin Bold FC Austin Bold FC
0 - 3
San Antonio FC San Antonio FC
MS
El Paso Locomotive El Paso Locomotive
3 - 1
Real Monarchs Real Monarchs
MS
Phoenix Rising FC Phoenix Rising FC
3 - 1
Rio Grande Valley Rio Grande Valley
MS
Sacramento Republic FC Sacramento Republic FC
3 - 1
New York Red Bull II New York Red Bull II
23:30
Tacoma Defiance Tacoma Defiance
- : -
New Mexico United New Mexico United
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Belgrano Belgrano
3 - 0
Alvarado Alvarado
21:00
Club Atletico Guemes Club Atletico Guemes
- : -
Tristan Suárez Tristan Suárez
21:00
Almirante Brown Almirante Brown
- : -
CA Mitre CA Mitre
21:00
Deportivo Moron Deportivo Moron
- : -
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
21:00
Estudiantes de Rio Cuarto Estudiantes de Rio Cuarto
- : -
Agropecuario Agropecuario
21:00
Almagro Almagro
- : -
Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
21:00
Gimnasia Mendoza Gimnasia Mendoza
- : -
Quilmes Quilmes
21:00
San Telmo San Telmo
- : -
Independiente Rivadavia Independiente Rivadavia
21:10
San Martin Tucuman San Martin Tucuman
- : -
Club Atlecio Estudiantes Club Atlecio Estudiantes
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Racing Club Racing Club
1 - 0
Sarmiento Sarmiento
MS
Club Atletico Platense Club Atletico Platense
1 - 1
Independiente Independiente
19:30
Defensa y Justicia Defensa y Justicia
- : -
Gimnasia La Plata Gimnasia La Plata
21:45
Talleres Talleres
- : -
Boca Juniors Boca Juniors
AVUSTRALYA NPL BAŞKENT
MS
Gungahlin United Gungahlin United
1 - 3
Cooma Tigers FC Cooma Tigers FC
MS
Canberra FC Canberra FC
2 - 1
Tuggeranong United Tuggeranong United
AVUSTRALYA NPL KUZEY
MS
Edgeworth Eagles Edgeworth Eagles
6 - 1
Valentine FC Valentine FC
07:30
Lambton Jaffas FC Lambton Jaffas FC
- : -
Broadmeadow Magic Broadmeadow Magic
MS
Newcastle Olympic Newcastle Olympic
1 - 3
Charlestown Azzurri Charlestown Azzurri
MS
Lake Macquarie City FC Lake Macquarie City FC
1 - 2
Weston Bears Weston Bears
AVUSTRALYA NPL QUEENSLAND
09:15
SC Wanderers SC Wanderers
- : -
Brisbane Olympic Brisbane Olympic
11:00
Brisbane Strikers Brisbane Strikers
- : -
Redlands City Devils Redlands City Devils
AVUSTURYA 1. LİGİ
11:30
SK Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr
- : -
BW Linz BW Linz
AVUSTURYA AMATÖR LİGİ
12:00
FC Egg FC Egg
- : -
Rotenberg Rotenberg
17:00
Wolfurt Wolfurt
- : -
Rot Weiss Rankweil Rot Weiss Rankweil
18:00
Austria Lustenau (A) Austria Lustenau (A)
- : -
Hohenems Hohenems
18:30
SV Wörgl SV Wörgl
- : -
SV Fügen SV Fügen
19:00
SV Kuchl SV Kuchl
- : -
FC Anif FC Anif
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
18:00
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
- : -
Sturm Graz Sturm Graz
18:00
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
- : -
Ried Ried
18:00
Austria Wien Austria Wien
- : -
WSG Swarovski Tirol WSG Swarovski Tirol
BELARUS 1. LİGİ
18:45
FK Slutsk FK Slutsk
- : -
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
BELARUS 2. LİGİ
17:00
Volna Volna
- : -
Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
19:00
Orsha Orsha
- : -
Lokomotiv Gomel Lokomotiv Gomel
BELÇİKA 1. LİGİ
14:30
Union St.Gilloise Union St.Gilloise
- : -
Club Brugge Club Brugge
17:00
Zulte Waregem Zulte Waregem
- : -
Standard Liege Standard Liege
19:30
AA Gent AA Gent
- : -
Beerschot VA Beerschot VA
22:00
Antwerp Antwerp
- : -
Kortrijk Kortrijk
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
ERT
Borac Borac
0 - 0
Tuzla City Tuzla City
22:00
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
- : -
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
BREZİLYA SERİE A
MS
Sao Paulo Sao Paulo
0 - 0
Palmeiras Palmeiras
MS
Internacional Internacional
0 - 0
Cuiaba Cuiaba
MS
RB Bragantino RB Bragantino
1 - 0
Gremio Gremio
22:00
Corinthians Corinthians
- : -
Flamengo Flamengo
22:00
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
- : -
Atletico Paranaense Atletico Paranaense
BREZİLYA SERİE B
MS
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
1 - 2
Sampaio Correa Sampaio Correa
MS
Botafogo FR Botafogo FR
2 - 0
Vasco da Gama Vasco da Gama
MS
Brusque Brusque
3 - 0
Confiança Confiança
BREZİLYA SERİE C
MS
EC Jacuipense EC Jacuipense
1 - 1
Floresta Floresta
17:00
Figueirense Figueirense
- : -
Novorizontino Novorizontino
22:00
EC Sao Jose EC Sao Jose
- : -
Botafogo-SP Botafogo-SP
BULGARİSTAN 1. LİGİ
18:45
Lokomotiv 1929 Lokomotiv 1929
- : -
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
21:00
Arda Kardzhali Arda Kardzhali
- : -
CSKA Sofya CSKA Sofya
ÇEKYA 1. LİGİ
17:00
Banik Ostrava Banik Ostrava
- : -
Fastav Zlin Fastav Zlin
17:00
Slovacko Slovacko
- : -
Ceske Budejovice Ceske Budejovice
20:00
Bohemians 1905 Bohemians 1905
- : -
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
ÇEKYA 2. LİGİ
11:30
Sparta Prag B Sparta Prag B
- : -
Prostejov Prostejov
18:00
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
- : -
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
18:00
Sellier & Bellot Vlasim Sellier & Bellot Vlasim
- : -
MFK Chrudim MFK Chrudim
21:00
Zbrojovka Brno Zbrojovka Brno
- : -
Opava Opava
ÇEKYA 3. LİGİ
11:00
Pribram B Pribram B
- : -
Povltava FA Povltava FA
11:15
FK Admira Prag FK Admira Prag
- : -
Slavia Prag B Slavia Prag B
11:15
Sigma Olomouc B Sigma Olomouc B
- : -
Banik Ostrava B Banik Ostrava B
11:15
Pardubice II Pardubice II
- : -
SK Sokol Brozany SK Sokol Brozany
11:15
Hradec Kralove II Hradec Kralove II
- : -
Mlada Boleslav II Mlada Boleslav II
11:15
Chlumec nad Cidlino Chlumec nad Cidlino
- : -
Jablonec B Jablonec B
11:15
Unicov Unicov
- : -
Vysocina Jihlava B Vysocina Jihlava B
11:30
Zlin B Zlin B
- : -
SFK Vrchovina SFK Vrchovina
11:30
Slavia Karlovy Vary Slavia Karlovy Vary
- : -
Sokol Hostoun Sokol Hostoun
18:00
Sokol Zapy Sokol Zapy
- : -
Dukla Prag II Dukla Prag II
ÇİN 2. LİGİ
11:30
Kunshan FC Kunshan FC
- : -
Xinjiang Tianshan Leopard Xinjiang Tianshan Leopard
12:00
Beijing Ligong Beijing Ligong
- : -
Meizhou Hakka Meizhou Hakka
14:35
Suzhou Dongwu Suzhou Dongwu
- : -
Chengdu Rongcheng FC Chengdu Rongcheng FC
15:00
Guizhou Hengfeng Zhicheng Guizhou Hengfeng Zhicheng
- : -
Sichuan Jiuniu Sichuan Jiuniu
DANİMARKA 1. LİGİ
15:00
HB Koge HB Koge
- : -
Hvidovre Hvidovre
16:00
Nykobing FC Nykobing FC
- : -
Fredericia Fredericia
DANİMARKA SÜPER LİGİ
15:00
Silkeborg Silkeborg
- : -
Aalborg Aalborg
15:00
AGF Aarhus AGF Aarhus
- : -
Randers Randers
17:00
Vejle Vejle
- : -
Brondby Brondby
19:00
Odense Odense
- : -
FC Copenhagen FC Copenhagen
EKVADOR PRİMERA
MS
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
2 - 1
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
MS
Tecnico Universitario Tecnico Universitario
1 - 2
Barcelona Guayaquil Barcelona Guayaquil
22:00
Orense Orense
- : -
Delfin Delfin
EL SALVADOR 1. LİGİ
MS
CD Chalatenango CD Chalatenango
2 - 2
Platense Municipal Platense Municipal
MS
Isidro Metapan Isidro Metapan
0 - 0
Atletico Marte Atletico Marte
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
ERT
Persik Kediri Persik Kediri
0 - 0
PSM Makassar PSM Makassar
ERT
Madura United Madura United
0 - 0
PSS Sleman PSS Sleman
ERT
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
0 - 0
Bhayangkara Surabaya Bhayangkara Surabaya
ERT
Persija Jakarta Persija Jakarta
0 - 0
Persela Lamongan Persela Lamongan
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
16:00
Alashkert Alashkert
- : -
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
18:00
FC Urartu FC Urartu
- : -
Noravank Noravank
ESTONYA 1. LİGİ
15:00
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
- : -
TJK Legion TJK Legion
19:00
JK Narva Trans JK Narva Trans
- : -
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
FAROE ADALARI 1. LİGİ
17:00
NSI Runavik NSI Runavik
- : -
Fuglafjordur Fuglafjordur
18:00
HB Torshavn HB Torshavn
- : -
07 Vestur 07 Vestur
FAS KUPASI
20:30
Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
- : -
FAR Rabat FAR Rabat
23:30
Wydad Casablanca Wydad Casablanca
- : -
Moghreb Tetouan Moghreb Tetouan
FİNLANDİYA KAKKONEN LİGİ
17:00
KaaPo KaaPo
- : -
Tampereen Pallo-Veikot Tampereen Pallo-Veikot
18:00
KuFu-98 KuFu-98
- : -
NJS NJS
18:30
Narpes Kraft Narpes Kraft
- : -
OTP OTP
18:30
Grankulla IFK Grankulla IFK
- : -
PIF PIF
18:30
FC Kiffen FC Kiffen
- : -
Kapylan Pallo Kapylan Pallo
FİNLANDİYA VEİKKAUSLİİGA
18:30
Mariehamn Mariehamn
- : -
KuPS KuPS
FİNLANDİYA YKKÖNEN LİGİ
18:00
Gnistan Gnistan
- : -
Rovaniemi Rovaniemi
18:30
Musa Pori Musa Pori
- : -
Ekenas IF Ekenas IF
18:30
Jaro Jaro
- : -
Kokkolan Palloveikot Kokkolan Palloveikot
FRANSA SÜPER KUPASI
21:00
Lille Lille
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
CSD Municipal CSD Municipal
1 - 0
Deportivo Guastatoya Deportivo Guastatoya
MS
Club Xelaju Club Xelaju
3 - 0
Coban Imperial Coban Imperial
19:00
Solola Solola
- : -
CSD Comunicaciones CSD Comunicaciones
21:00
Nueva Concepcion Nueva Concepcion
- : -
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
GÜNEY KORE 2. LİGİ
14:00
Daejeon Citizen Daejeon Citizen
- : -
Chungnam Asan Chungnam Asan
14:00
Ansan Greeners Ansan Greeners
- : -
Jeonnam Dragons Jeonnam Dragons
GÜNEY KORE K-LİGİ
14:00
Gwangju Gwangju
- : -
Seongnam FC Seongnam FC
14:00
Gangwon Gangwon
- : -
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
14:00
Daegu Daegu
- : -
Pohang Steelers Pohang Steelers
HAZIRLIK KARŞILAŞMALARI
17:00
Arsenal Arsenal
- : -
Chelsea Chelsea
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
19:55
Hajduk Split Hajduk Split
- : -
Sibenik Sibenik
22:00
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
- : -
Rijeka Rijeka
22:00
NK Osijek NK Osijek
- : -
Slaven Belupo Slaven Belupo
İNGİLTERE LİG KUPASI
15:00
Sheffield Wednesday Sheffield Wednesday
- : -
Huddersfield Town Huddersfield Town
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
17:00
Aberdeen Aberdeen
- : -
Dundee United Dundee United
18:30
Motherwell Motherwell
- : -
Hibernian Hibernian
İSVEÇ 2. LİGİ
14:00
Vinbergs IF Vinbergs IF
- : -
Onsala Onsala
14:00
Vastra Frölunda Vastra Frölunda
- : -
Angelholms Angelholms
15:00
Varbergs GIF Varbergs GIF
- : -
Assyriska BK Assyriska BK
15:00
Kumla Kumla
- : -
IK Gauthiod IK Gauthiod
16:00
Tidaholm Tidaholm
- : -
BK Forward BK Forward
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
16:00
Djurgarden Djurgarden
- : -
Hacken Hacken
18:30
Östersund Östersund
- : -
Hammarby Hammarby
18:30
Kalmar Kalmar
- : -
Mjallby Mjallby
İSVEÇ SUPERETTAN LİGİ
18:00
Vasteras SK Vasteras SK
- : -
Landskrona Landskrona
18:00
Falkenberg Falkenberg
- : -
Norrby Norrby
İSVİÇRE CHALLENGE LİGİ
15:15
Vaduz Vaduz
- : -
Neuchatel Xamax Neuchatel Xamax
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
15:15
St. Gallen St. Gallen
- : -
Luzern Luzern
17:30
Servette Servette
- : -
Lugano Lugano
17:30
Basel Basel
- : -
Sion Sion
KAZAKİSTAN KUPASI
15:00
Zhetysu Taldykorgan Zhetysu Taldykorgan
- : -
Caspiy Caspiy
15:00
Maqtaaral Maqtaaral
- : -
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
16:00
FC Akzhayik FC Akzhayik
- : -
FC Astana FC Astana
18:00
Sdyushor Sdyushor
- : -
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
18:00
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
- : -
Kyzylzhar Kyzylzhar
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
MS
C.S. Cartagines C.S. Cartagines
1 - 1
AD Guanacasteca AD Guanacasteca
MS
Santos de Guapiles Santos de Guapiles
1 - 0
Municipal Grecia Municipal Grecia
MS
LD Alajuelense LD Alajuelense
3 - 3
Sporting San Jose Sporting San Jose
MS
Guadalupe FC Guadalupe FC
1 - 1
AD San Carlos AD San Carlos
23:00
Jicaral Sercoba Jicaral Sercoba
- : -
Club Sport Herediano Club Sport Herediano
LETONYA KUPASI
14:30
Speks Speks
- : -
Grobina Grobina
15:00
Ludzas SK Ludzas SK
- : -
Albatroz SC Albatroz SC
LETONYA VİRSLİGA
ERT
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
0 - 0
Rigas FS Rigas FS
-
Noah Jurmala Noah Jurmala
0 - 3
FK Liepaja FK Liepaja
16:00
Riga FC Riga FC
- : -
BFC Daugavpils BFC Daugavpils
ERT
FK Liepaja FK Liepaja
0 - 0
Noah Jurmala Noah Jurmala
20:00
Rigas FS Rigas FS
- : -
FS Metta LU FS Metta LU
LİTVANYA A LYGA
17:00
FK Riteriai FK Riteriai
- : -
DFK Dainava DFK Dainava
ERT
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
0 - 0
Panevezys Panevezys
MACARİSTAN 1. LİGİ
18:45
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
- : -
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
21:00
Ujpest Ujpest
- : -
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
MACARİSTAN 2. LİGİ
18:30
III. Kerület III. Kerület
- : -
Budafoki MTE Budafoki MTE
18:30
Nyiregyhaza Nyiregyhaza
- : -
Dorogi Dorogi
18:30
Csakvári TK Csakvári TK
- : -
Diosgyor Diosgyor
20:00
BFC Siofok BFC Siofok
- : -
Soroksár Soroksár
20:00
Bekescsaba Bekescsaba
- : -
Szeged Szeged
20:00
Kecskemeti TE Kecskemeti TE
- : -
Budaors FC Budaors FC
20:00
Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte
- : -
Ajka Ajka
20:00
Szolnoki MAV Szolnoki MAV
- : -
Szentlorinc Szentlorinc
20:00
Gyor Gyor
- : -
Tiszakecske Tiszakecske
MALEZYA PREMİER LİGİ
16:00
Johor Darul Takzim II Johor Darul Takzim II
- : -
Kelantan United Kelantan United
16:00
PDRM PDRM
- : -
Skuad Projek Fam-Msn Skuad Projek Fam-Msn
MALEZYA SÜPER LİGİ
16:00
Terengganu Terengganu
- : -
Sabah Sabah
16:00
Pahang Pahang
- : -
Petaling Jaya City Petaling Jaya City
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Leon Leon
2 - 1
Club Tijuana Club Tijuana
MS
Club America Club America
2 - 1
Necaxa Necaxa
MS
Atlas Atlas
2 - 0
FC Juarez FC Juarez
MS
Monterrey Monterrey
2 - 0
UNAM Pumas UNAM Pumas
20:00
Toluca Toluca
- : -
Tigres Tigres
MOLDOVA 1. LİGİ
18:00
Zimbru Zimbru
- : -
Milsami Orhei Milsami Orhei
20:00
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
- : -
Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
NİJERYA PREMİER LİGİ
18:00
Enyimba Enyimba
- : -
Sunshine Stars Sunshine Stars
18:00
Kano Pillars Kano Pillars
- : -
Wikki Tourist Wikki Tourist
18:00
Adamawa United Adamawa United
- : -
Kwara United Kwara United
18:00
Katsina United Katsina United
- : -
Abia Warriors Abia Warriors
18:00
Plateau United Plateau United
- : -
Dakkada Dakkada
18:00
Warri Wolves FC Warri Wolves FC
- : -
Heartland Owerri Heartland Owerri
18:00
Nasarawa United Nasarawa United
- : -
Enugu Rangers Enugu Rangers
18:00
Rivers United Rivers United
- : -
Lobi Stars Lobi Stars
18:00
Akwa United Akwa United
- : -
MFM MFM
18:00
Jigawa Golden Stars Jigawa Golden Stars
- : -
Ifeanyi Uba Ifeanyi Uba
NORVEÇ 2. LİGİ
17:00
Fløy Fløy
- : -
Kjelsas Kjelsas
ÖZBEKİSTAN PREMİER LİGİ
18:00
Kuruvchi Kokand 1912 Kuruvchi Kokand 1912
- : -
Navbahor Namangan Navbahor Namangan
18:00
Metallurg Bekobod Metallurg Bekobod
- : -
Qizilqum Zarafshon Qizilqum Zarafshon
PARAGUAY 1. LİGİ - CLAUSURA
MS
Sportivo Luqueno Sportivo Luqueno
2 - 1
Nacional Nacional
MS
Libertad Libertad
1 - 1
Sol de America Sol de America
PERU PRİMERA - CLAUSURA
19:00
Cusco FC Cusco FC
- : -
Alianza Universidad Alianza Universidad
21:15
Deportivo Binacional Deportivo Binacional
- : -
FBC Melgar FBC Melgar
23:30
Sport Boys Sport Boys
- : -
Alianza Lima Alianza Lima
POLONYA 1. LİGİ
13:40
Widzew Lodz Widzew Lodz
- : -
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
16:00
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
- : -
Podbeskidzie Bielsko-Biala Podbeskidzie Bielsko-Biala
19:00
Stomil Olsztyn Stomil Olsztyn
- : -
Chrobry Glogow Chrobry Glogow
POLONYA 2. LİGİ
13:00
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
- : -
Hutnik Krakow Hutnik Krakow
POLONYA EKSTRAKLASA
16:00
Warta Poznan Warta Poznan
- : -
Pogon Szczecin Pogon Szczecin
18:30
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
- : -
Slask Wroclaw Slask Wroclaw
21:00
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
- : -
Rakow Czestochowa Rakow Czestochowa
PORTEKİZ LİG KUPASI
13:00
Estrela da Amadora Estrela da Amadora
- : -
Penafiel Penafiel
16:00
Famalicao Famalicao
- : -
Estoril Estoril
17:30
Farense Farense
- : -
Santa Clara Santa Clara
19:00
Sporting Covilha Sporting Covilha
- : -
Mafra Mafra
19:00
Arouca Arouca
- : -
Rio Ave Rio Ave
20:00
Casa Pia Casa Pia
- : -
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
22:30
Boavista Boavista
- : -
Portimonense Portimonense
ROMANYA LİGA 1
19:15
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
- : -
Botosani Botosani
22:00
UTA Arad UTA Arad
- : -
FCSB FCSB
RUSYA PREMİER LİGİ
17:30
Ural S.O Ural S.O
- : -
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
20:00
FC Krasnodar FC Krasnodar
- : -
Khimki Khimki
20:00
Rostov Rostov
- : -
Zenit Zenit
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
19:55
Cukaricki Cukaricki
- : -
Metalac Metalac
19:55
Mladost Lucani Mladost Lucani
- : -
Vojvodina Vojvodina
22:00
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
- : -
Vozdovac Vozdovac
SİNGAPUR 1. LİGİ
12:30
Tanjong Pagar Tanjong Pagar
- : -
Geylang United Geylang United
SLOVAKYA 2. LİGİ
11:30
FC Petrzalka FC Petrzalka
- : -
Dubnica Dubnica
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
Senica Senica
- : -
Spartak Trnava Spartak Trnava
19:00
Dunajska Streda Dunajska Streda
- : -
Tatran Liptovsky Mikulas Tatran Liptovsky Mikulas
19:00
Zlate Moravce Zlate Moravce
- : -
Zilina Zilina
SLOVENYA 1. LİGİ
18:00
Domzale Domzale
- : -
Tabor Sezana Tabor Sezana
21:15
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
- : -
Maribor Maribor
ŞİLİ PRİMERA B LİGİ
MS
U. San Felipe U. San Felipe
0 - 2
Santiago Morning Santiago Morning
MS
Coquimbo Unido Coquimbo Unido
0 - 1
San Luis de Quillota San Luis de Quillota
22:00
Puerto Montt Puerto Montt
- : -
Fernandez Vial Fernandez Vial
22:00
Rangers Rangers
- : -
Deportes Iquique Deportes Iquique
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
18:00
Huachipato Huachipato
- : -
Unión La Calera Unión La Calera
20:30
Palestino Palestino
- : -
Union Espanola Union Espanola
23:00
Univ. de Chile Univ. de Chile
- : -
Universidad Catolica Universidad Catolica
UKRAYNA PREMİER LİGİ
17:00
FC Mariupol FC Mariupol
- : -
Desna Desna
19:30
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
- : -
Veres Rivne Veres Rivne
19:30
Vorskla Vorskla
- : -
Rukh Lviv Rukh Lviv
URUGUAY PRİMERA - APERTURA
18:45
Montevideo City Montevideo City
- : -
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
21:00
Fenix Fenix
- : -
Plaza Colonia Plaza Colonia
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
MS
UCV UCV
3 - 0
Monagas SC Monagas SC
23:00
Aragua FC Aragua FC
- : -
Gran Valencia Gran Valencia
# TAKIMLAR O AV P
1 Beşiktaş 40 45 84
2 Galatasaray 40 44 84
3 Fenerbahçe 40 31 82
4 Trabzonspor 40 13 71
5 Demir Grup Sivasspor 40 11 65
6 Atakaş Hatayspor 40 9 61
7 Aytemiz Alanyaspor 40 13 60
8 Fatih Karagümrük 40 12 60
9 Gaziantep FK 40 8 58
10 Göztepe 40 0 51
11 İttifak Holding Konyaspor 40 1 50
12 Medipol Başakşehir 40 -12 48
13 Çaykur Rizespor 40 -16 48
14 Kasımpaşa 40 -10 46
15 Helenex Yeni Malatyaspor 40 -4 45
16 Fraport TAV Antalyaspor 40 -14 44
17 Hes Kablo Kayserispor 40 -17 41
18 BB Erzurumspor 40 -24 40
19 MKE Ankaragücü 40 -19 38
20 Gençlerbirliği 40 -32 38
21 Yukatel Denizlispor 40 -39 28
# TAKIMLAR O AV P
1 Manisa FK 36 62 84
2 Hekimoğlu Trabzon 36 43 71
3 Kocaelispor 36 27 68
4 Ankara Demirspor 36 20 65
5 Anagold 24Erzincanspor 36 20 62
6 Sarıyer 36 18 61
7 Afjet Afyonspor 36 7 57
8 Amed Sportif Faaliyetler 36 6 57
9 Uşakspor A.Ş. 36 9 55
10 Çorum FK 36 24 54
11 Kahramanmaraşspor 36 -19 37
12 Zonguldak Kömürspor 36 -16 36
13 Niğde Anadolu FK 36 -15 36
14 İnegölspor 36 -12 35
15 Şanlıurfaspor 36 -29 34
16 Ergene Velimeşespor 36 -28 31
17 Gümüşhanespor 36 -43 30
18 Sancaktepe FK 36 -44 26
19 Hacettepe 36 -30 25