DOLAR32,8967% 0.22
EURO35,3477% 0.56
STERLIN41,7206% 0.31
FRANG36,8380% 0.32
ALTIN2.457,50% 0,28
BITCOIN61.474,72-4.44

Berfu Yenenler: Dört kişi olmak için sabırsızlanıyoruz

Eser Yenenler-Berfu Yenenler, çifti ikinci bebeklerini kucaklarına almak için gün sayıyor. 6 aylık hamile olan Berfu Yenenler, “Dört kişi olmak için sabırsızlanıyoruz” dedi

Yayınlanma Tarihi :
Berfu Yenenler: Dört kişi olmak için sabırsızlanıyoruz

Komedyen ve oyuncu Eser Yenenler ile Berfu Yıldız, 2019 yılında evlenmiş ve ilk çocukları Kuzeyi de ekim ayında kucaklarına almıştı.

Geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne olacağını duyuran ve oğluna ‘Mete’ ismini vereceğini söyleyen Yenenler, heyecanını sosyal medya hesabından paylaşmayı sürdürüyor.

Son olarak eşiyle birlikte yer aldığı bir kareyi yayınlayan Berfu Yenenler, “2021. Dört kişi olmak için sabırsızlanıyoruz” dedi.

Berfu Yenenler geçtiğimiz günlerde yine hamilelik pozlarını Instagram’da yayınlamıştı.

25 yaşındaki Yenenler, karnı burnunda pozuna, “Göbüş güncellemesi… 26+1 Mete emmisiyle karşınızdayız. Zaman ne çabuk geçiyor inanamıyorum. Sanki daha yeni Kuzey’e hamileydim ve şimdi Mete’nin doğumuna gün saymaya başlayacağım neredeyse, çok heyecanlı” notunu düşmüştü.

“DÜĞÜNÜN İLK SAATLERİ KAOS VE REZALETTİ”

Öte yandan Berfu Yenenler, geçtiğimiz aylarda Youtube kanalında düğünüyle ilgili bilinmeyenleri anlatmış ve uzun süre gündemde kalmıştı.

Yenenler, şu ifadeleri kullanmıştı:

-İkimizin de istediği tek şey, sade bir olay olmasıydı. Aileler bu işin içine girince pek de öyle olmuyor.

– Eser, ailesiyle birlikte beni istemeye geldi. Babam birden Manas destanını okumaya başladı. Abartısız 15 dakika falan konuştu. Ev isteme ortamından ziyade, konferans salonuna dönüştü.

– Düğünü 3 ay sonra yapma kararı aldık. Ben denizli kumsallı bir yer istiyordum, Eser de çimenli bir yer istiyordu. 2 tane yere baktık. İkisi de Kilyos’taydı ve birini seçtik. Tembellikten organizasyon şirketi bile aramadık.

– Ben sadece düğün yerinde bir atlıkarınca olsun istedim. Tek istediğim şey buydu! Nasıl bir piyasa varsa adam bizden acayip bir fiyat istedi. Neyse ki ikna ettik. Düğüne 2 gün kala adamı aradık ve asla ulaşamadık. Eser’i engellemiş. Bu isteğim de çöp oldu.

– Nikah memurumuz nikaha gelmedi. Asıl korkunç olan oydu. Uzun bir yerden yürüdük, nikahın kıyılacağı yere geldik adam yok. Herkes bize bakıyor, biz herkese bakıyoruz. Sonra memur geldi, ufak şakalar falan filan…

– Kumsal olduğu için spor ayakkabı giymeye karar vermiştik. Bir tasarımcıya ayakkabıları gönderdik. Üzerinde Mr. Yenenler, Mrs. Yenenler tarzı bir şey yazacak. Düğünden bir gün önce ayakkabılar bize geldi ve adam keçeli kalemle yazmış!

– Düğünde 150 kişi falan vardı ve biz hepsini tek tek öpüp altın topladık. Garsonlar ünlüleri görünce sadece onlara yemek götürmüşler. Diğer insanlar aç kalmış!

– Biz insanlar gitmeye başladıktan sonra sahile gitar, ateş keyfi yaparız diye düşünmüştük. Saat 00.00’da jandarma geldi. Düğünü bitirmek için. Şikayet gelmiş… Kilyos’ta! Etrafımız tamamen boş… Ev yok… Sahneyi kapattık, müziği kesmek zorunda kaldık.

– 2-3 saat daha masalarda oturduk ve düğün bitti. Eğlenceli bir düğün diyebiliriz ama bizim açımızdan ilk saatler kaos ve rezaletti.

YORUM YAP