DOLAR32,9489% 0.15
EURO35,2793% -0.27
STERLIN41,8150% 0.06
FRANG36,8350% -0.04
ALTIN2.460,64% -0,36
BITCOIN61.658,010.365

Ashley Banjo yürüyüş yaparken kızını çanta gibi taşıdı

İngiliz dansçı ve oyuncu Ashley Banjo, yılın ilk gününü eşi Francesca Abbott ve kızları ile birlikte ormanda yürüyüş yaparak değerlendirdi. Ailesiyle keyifli vakit geçiren Banjo, bir ara kendisini kucağına almasını isteyen kızını montundan tutup, çanta gibi taşıdı. O anları “Rose yürümek istemedi” notuyla yayınlayan dansçının bu paylaşımı takipçilerini ikiye böldü

Yayınlanma Tarihi :
Ashley Banjo yürüyüş yaparken kızını çanta gibi taşıdı

2009 yılında katıldığı ‘Britain’s Got Talent’ adlı yarışmayla adını duyuran dansçı Ashley Banjo, yılın ilk gününde ailesiyle birlikte evlerinin yakınındaki ormanda yürüyüşü yaptı.

Eşi Francesca Abbott, kızları Rose ve Micah Grace ile keyifli vakit geçiren Banjo, bir ara kızının kendisini kucağına almasını isteyince ilginç bir çözüm buldu.

KIZINI ÇANTA GİBİ TAŞIDI

32 yaşındaki İngiliz dansçı, kızının montundan tutup onu çanta gibi taşıdı. 

Ashley Banjo, o anlarda eşinin çektiği videoyu “Rose yürümek istemedi” notuyla Instagram hesabından yayınladı.

“BİLEĞİMİ SAKATLADIM”

Daha sonra bir paylaşımda daha bulunan Ashley Banjo, kızının beklediğinden daha ağır olduğunu ve bu yüzde bileğini sakatladığını dile getirdi.

Banjo’nun bu davranışı takipçilerini ikiye böldü. 

Ünlü dansçının bazı hayranları kendi çocuklarını da bu şekilde taşıdıklarını belirtirken bazı sosyal medya kullanıcıları da Ashley Banjo’nun bu hareketini doğru bulmadı. 

“HER ANNE-BABA BUNU YAPMIŞTIR”

Banjo’nun bir takipçisi de “Eğer bir noktada çocuğunuzu böyle taşımadıysanız, gerçek anne-baba değilsiniz” şeklinde görüş bildirdi. 

Ashley Banjo

YORUM YAP