![Malkara’da 165 şişe kaçak içki ele geçirildi](https://cdn.medyapress.com.tr/2021/01/3541265-1.jpg)
Tekirdağ İl Jandarma KOM Şube ekipleri, Malkara İlçe Jandarma ekiplerinde de desteğiyle Malkara – Keşan yolu üzerinde iki otomobili durdurdu. Yapılan aramada 165 şişe gümrük kaçağı içki ele geçirildi. 4 şüphelinin bulunduğu araçlardaki kaçak içkilere el konuldu.
Kaçak içki sattıkları tespit edilen E.G., F.K., C.Ç. ve M.G. isimli 4 şüpheli gözaltına alındı.
İfadelerinin ardından serbest bırakılan 4 şahıs hakkında soruşturma sürüyor.
Hüseyin Tayyar