SON DAKİKA

WhatsApp Android için ön izleme özelliğini test ediyor

Bu haber 08 Kasım 2018 - 15:16 'de eklendi ve 10 kez görüntülendi.

WhatsApp Android kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Bugün yaşanılan gelişme ile birlikte WhatsApp‘ın Android kullanıcıları için sunacağı yeni özellik gün yüzüne çıkartıldı.

Yapmış olduğu sızıntılarla tanınan WABetaInfo tarafından paylaşılan bilgilere göre, WhatsApp’ın yakın zaman içerisinde yayınlayacağı güncelleme ile birlikte, aynı mesajı veya medyayı birden fazla kişiye yönlendirmeden önce, kullanıcılara ön izleme imkanı sunulacak.

Böylece popüler mesajlaşma uygulaması kullanıma sunacağı ön izleme özelliği sayesinde, aynı mesajı birden fazla kişiye yönlendirirken, kullanıcıların dalgınlığı ile oluşabilecek hataların önüne geçilebilecek.

Ayrıca WhatsApp, Android kullanıcıları için kullanıma sunacağı bu özelliği diğer, platformlar içinde sunacağını müjdeledi. Söz konusu bu özellik şimdilik WhatsApp Android Beta programına kayıtlı olan kullanıcılar için kullanıma sunulmuş durumda. Sizde WhatsApp’ın yeniliklerinden önceden haberdar olamak istiyorsanız, buraya tıklayarak Beta programına kayıt olabilirsiniz.

Not: Uygulamanın Beta sürümünde bazı çökmeler ve hatalar meydana gelebilir. Bu yüzden kararlı sürümü kullanmak daha sağlıklı olacaktır.