DOLAR32,7203% 1.38
EURO34,9797% 0.21
STERLIN41,4675% 0.54
FRANG36,7506% 1.77
ALTIN2.450,33% 2,48
BITCOIN66.792,00-0.941

Katie Holmes ile Tom Cruise’un kızı Suri Cruise büyüdü

Oyuncu Katie Holmes’ın Tom Cruise ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Suri Cruise, annesinin boyuna yetişti. Holmes, önceki gün 14 yaşındaki kızı ile yılın ilk gününde New York sokaklarında objektiflere takıldı

Yayınlanma Tarihi :
Katie Holmes ile Tom Cruise’un kızı Suri Cruise büyüdü

Meslektaşı Tom Cruise ile altı yıllık evliliğini 2012 yılında noktalayan oyuncu Katie Holmes, yılın ilk gününü kızına ayırdı. 

Holmes, önceki gün kızı Suri Cruise ile birlikte New York sokaklarında görüntülendi. 

İkili, baş başa Manhattan’da alışveriş yaptı.

Bu esnada 14 yaşındaki Suri’nin neredeyse annesinin boyuna yetişmesi de dikkatlerden kaçmadı. 

Soğuk havaya uygun kıyafetler giyen ikili, koronavirüs salgınına karşı önlem almak için maske takmayı ihmal etmedi. 

Katie Holmes ve Suri Cruise, objektiflere aldırış etmeden alışverişlerini tamamlayıp daha sonra da evlerinin yolunu tuttu. 

Öte yandan Tom Cruise’un 2006 yılında evlenip 2012’de Katie Holmes’tan boşandıktan sonra kızı Suri ile hiç ilgilenmediği konuşulmuştu.

Bunun arkasında yatan neden ise bağlı olduğu tarikat, kendi içlerinden olmayan kişilerle görüşmesini yasaklamış olmasıydı.

Birçok ünlü ismin üyesi olduğu Scientology tarikatının önde gelen isimlerinden biri olan oyuncu Cruise’un kızı Suri’yi, eski eşi Katie Holmes’tan ayıracağı iddia edilmişti.

Tom Cruise gibi bir dönem tarikatın üyeleri arasında yer alan oyuncu Leah Remini, meslektaşının 14 yaşındaki kızını annesi Holmes’tan tamamen koparacağı ve tarikata göre yaşaması için zorlayacağını öne sürmüştü.

Daha önce de Tom Cruise’un Scientology ile bağları hakkında açıklamalarda bulunan Remini’nin iddiasına göre; Scientology, üyelerinin tarikattan olmayan kişilerle iletişim halinde olmasını istemiyor. 

Bu nedenle de 58 yaşındaki oyuncu, Suri büyüyünce kızını tarikata dahil edip annesi Katie Holmes’tan uzaklaştıracağı konuşulmuştu.

Katie Holmes ile Tom Cruise

YORUM YAP