SON DAKİKA

“Hazım çocuklarından da boşandı”

Hilal Özdemir, Kanal D’de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu.

Bu haber 08 Mart 2019 - 15:23 'de eklendi ve 1 kez görüntülendi.

14 yıllık eşi Hazım Körmükçü’den olaylı bir şekilde ayrılan Hilal Özdemir, merak edilenleri canlı yayında anlattı;
 

Her şey geçti. Geçiyor ama delip geçiyor. O dönem mide kanaması geçirdim üzüntüden, bunu kimse bilmez.
 
Ayrılık nedeni şundan bundan diye bir şey söylemek istemiyorum. Her ne olursa olsun 14 sene var ve 2 çocuğum var.
 
Eğer ben bunu kullanmak isteseydim kanal kanal gezerdim. Ben yapısal olarak öyle bir insan değilim. Ben daima güçlü oldum, güçlü durdum. Evlatlarıma ve Allah’a sığındım. Ben sadece ‘Allah ıslah etsin’ diyorum.
 
Çok üzüldüm, evlatlarım çok üzüldü. Onların gözü önünde de cereyan eden olaylar oldu. Biriken olaylar sonucunda aşkımız, sevgimiz bitti ve ayrıldık.
 
Hazım, 2 yıldır hiçbir şekilde aramıyor. Çocuklarıyla irtibatını kesti. Onlardan da boşandı. Böyle insanları çok duyuyorum. Bunlara insansı mahlukat deniyor. Nice babalar var, çocuklarını annelerinden daha iyi bakıyorlar.
 

 
‘Çocukları göstermiyor’ diye bir duyum aldım. Çocuklarımdan biri 16 yaşında. Kızım 13 yaşına giriyor. Babalarıyla çok güzel bir ilişkileri vardı. Artık hayatımıza 3 silahşörler olarak devam ediyoruz.
 
Oğlum geçen sene bu olayları gördü. ‘Ben kendimi ergen sanıyordum, babam benden daha ergen çıktı. Baksana şu fotoğraflara’ dedi. Tabii ki bir ilişkin olabilir. Biz ayrılmışız zaten… Ama 2 çocuğun var, biraz dikkatli davran.
 
“DENENMİŞİ DENEMEK VAKİT KAYBIDIR”
 
Denenmişi denemek vakit kaybıdır. Çocuklarım çok küçüktü, birkaç kez şiddet görmeme rağmen boşanamadım. Zeynep Tandoğan’ın fotoğraflarını görünce ‘Bana yapan herkese yapar’ dedim. Bir kez vuran, bir daha vurur. O yol açılmıştır bir kez. Devamı gelir.
 
Onlar mutludur, mutsuzdur hiç umurumda değil. Ben kendimin derdindeyim. 2 yıl içinde ‘Bir şeye ihtiyacınız var mı?’ diye bir telefon gelmedi. Her daim ailem benim arkamda çok şükür. Allah kimseye muhtaç etmesin. Ben her zaman ‘Önce evlatlarım’ diyorum. Onlara yetmeye çalışıyorum.
 
Ben evliliğim boyunca kendimi evime ve evlatlarıma verdim. Hilal yoktu. Biraz fazla aileciyim. Evli değilken de yeğenlerimi sahiplenirdim. Öyle olunca da piyasadan uzak kaldım, unutuldum.
 
Doğum günü, karne günü, hastalık… Bir sürü şey oldu. Babaları ortada yok. Zamanında çocuklarını seven bir insandı, emek de vermişti. Sanırım birtakım nedenlerden dolayı olay bu hale geldi. Benim annem ‘Susayan, suyu bulur’ derdi. Çok doğru. Sebep ne olursa olsun çocuklarını özlese gelirdi.
 

 
Ben Zeynep Tandoğan’ı hiç görmedim. Tanımam da… Basından gördüm. Uyarmak demeyelim de uzaklaştırma alınmıştı o dönemde. O hanımefendi de vakıftı o olaya… 14 yıl içinde iki çocuğumun hatrına birçok şeyi içime attım. Demlendirdim. Bir şey olmuyorsa olmuyordur.
 
Pelin Körmükçü’nün bana desteği olmadı hatta köstek oldu. Karşı tarafın ailesi torunlarını 8 yıldır bir kez aramadılar. 
 
Oğlum babannesine gidip 3 gün kaldı. Bir daha ne arama, ne sorma… Kızım ‘Ben de gelebilir miyim babanne’ dedi. ‘Biz tatile gidiyoruz’ dediler, istemediler.