Fatih’te iki çocuğunu rehin alıp pencereden rastgele ateş açan şüpheli yakalandı « MedyaPress

22 Eylül 2021 - 02:22

Fatih’te iki çocuğunu rehin alıp pencereden rastgele ateş açan şüpheli yakalandı

Fatih’te alkollü olduğu öğrenilen bir kişi iki çocuğunu rehin alarak ilk önce sağa sola küfür savurdu, daha sonra ise çocuklarını bırakarak tüfek ve tabanca ile rastgele havaya ateş açtı. Çocuklarını rehin alan adam, özel harekat ekiplerinin operasyonuyla gözaltına alındı

Fatih’te iki çocuğunu rehin alıp pencereden rastgele ateş açan şüpheli yakalandı
Son Güncelleme :

03 Ağustos 2021 - 6:47

Olay, dün gece saat 22.00 sıralarında Fatih Cerrahpaşa Mahallesi Koca Mustafa Paşa Caddesi’nde yaşandı. İddiaya göre, 4 katlı binanın en üst katında ailesi ile birlikte yaşayan ve alkollü olduğu öğrenilen Ümit A. henüz bilinmeyen bir sebeple iki çocuğunu rehin aldı. Pencereden küfürler savuran Ümit A’yı görenler durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi.

Olay yerine sevk edilen polis ekipleri sokağa yaya ve araç trafiğine kapatarak Ümit A’yı ikna etmeye çalıştı. İHA’nın haberine göre; bir süre sonra çocukları bırakan adam bu sefer de pencereden tehditler savurarak tüfek ve tabancayla çevreye rastgele ateş açtı. Olay yerine gelen polis özel hareket ekipleri ise düzenledikleri başarılı operasyon ile Ümit A’yı kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı.