Astrolog Hande Kazanova ABD’de 6 Ocak tarihine dikkat çekmişti « MedyaPress

15 Ağustos 2022 - 22:08
Pet Shop tünel kedi oyuncakları peluş kedi oyuncakları ödül hazneli kedi oyuncakları plastik kedi oyuncakları kedi çiğneme oyuncakları olta kedi oyuncakları kedi seyahat kapları hazneli kedi kapları plastik kedi kapları kedi gezdirme tasması kedi tırmalama tahtası ağacı kulesi kedi banyo ürünleri seramik kedi kapları otomatik kedi kapları ince taneli kedi kumu tester mama kampanyalı kedi konserveleri kedi bakım ürünleri plastik kaucuk oyuncaklar köpek kedi traş makinesi kedi biberonu kedi tuvaleti kalın taneli kedi kumu diş ipi köpek oyuncakları köpek havlama önleyici köpek gezdirme tasması metal köpek kapları seramik köpek kapları köpek seyahat kapları plastik köpek kapları otomatik köpek kapları köpek aksesuarları köpek eklem kas sağlığı ürünleri köpek vitamin ürünleri köpek parazit kene ürünleri köpek kulak sağlığı ürünleri köpek göz sağlığı ürünleri köpek sağlık ürünleri köpek deri tüy bakım ürünleri köpek şampuanları yavru köpek bakım ürünleri köpek bakım ürünleri stick köpek ödülleri doğal et köpek ödülleri kurutulmuş köpek ödülleri köpek bisküvileri köpek kemikleri kampanyalı köpek konservesi yaşlı köpek konservesi yetişkin köpek konservesi konserve yaş köpek maması kampanyalı köpek maması kedi tuvalet eğitim ürünleri kedi çiğneme önleyici ürünler sıvı kedi ödülleri doğal et kedi ödülleri kedi bisküvileri kedi ödülleri kedi tasması kedi süt tozu kedi vitaminleri yaşlı köpek maması tahılsız köpek maması acana kedi maması yavru kedi konservesi yetişkin kedi konservesi kısırlaştırılmış kedi konservesi light diyet köpek maması acana mama proplan yavru köpek maması proplan köpek maması proplan yavru kedi maması orijen yavru kedi maması nd yavru köpek maması nd yavru kedi maması royal canin köpek maması proplan mama acana yavru köpek maması orijen mama kedi maması royal canin yavru kedi maması royal canin kedi maması royal canin mama yaş kedi mamaları tahılsız kedi maması özel ırk kedi maması yetişkin kedi maması yaşlı kedi maması kısırlaştırılmış kedi maması

Astrolog Hande Kazanova ABD’de 6 Ocak tarihine dikkat çekmişti

2020’nin son gecesi Türkiye’nin önde gelen astrologlarından Hande Kazanova, Fatih Altaylı’nın hazırlayıp sunduğu Teke Tek Yılbaşı Özel’de 2021 yılıyla ilgili tahminlerinde bulunmuştu. Kazanova Ocak ayına dikkat çektiği konuşmasında şunları ifade etmişti: 2021 yılına giriş çok önemli. Ocak ayı çok önemli. Mesela 5-6-7-8 Ocak tarihleri özellikle Amerika’da hâlâ Senato’nun Başkan’ı açıklayacağı tarihler olarak biliniyor.Senato’da karar alacaklar ve 6 Ocak’ta bunun açıklamasını yapacaklar. Amerika’da biraz ön plana çıkacağı, biraz ortalığın karışacağı bir süreç olacağını tahmin ediyorum…

Astrolog Hande Kazanova ABD’de 6 Ocak tarihine dikkat çekmişti
Son Güncelleme :

07 Ocak 2021 - 1:58

ABD’de seçilmiş Başkan Joe Biden’ın tescil oturumunun yapıldığı Kongre binası Başkan Donald Trump yanlılarınca basıldı. Dış basın ‘son dakika’ gelişmeleri anbean duyurdu. Washington sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Kongre polisi göstericilerle mücadele etmek için destek kuvvet istedi. Öte yandan ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Başkan Trump’ın seçici kurul oylarını tasdik etmeme yolundaki çağrısını geri çevirdi. Cumhuriyetçi Kongre Üyesi Adam Kinzinger, “Bu bir darbe teşebbüsüdür” değerlendirmesi yaptı. Trump olayların çığırından çıkmasının ardından itidal çağrısında bulundu. Trump ayrıca bir video yayınlayarak, göstericilere “eve dönün” dedi. Son dakika gelişmesine göre; olaylar sırasında bir kadının silahla ağır yaralandığı bildiriliyor. ABD medyası yaralıların olduğu bilgisi de paylaştı. İngiliz basını “ABD’de anarşi” başlıkları attı.

“BU SENE HÜKÜMETLERİN DEVLETLERİN İŞİ ZOR”

ABD tansiyon yükselirken 31 Aralık 2020 gecesi Habertürk’te Türkiye’nin önde gelen astrologları Hande Kazanova, Öner Döşer ve Dinçer Güner, Fatih Altaylı’nın hazırlayıp sunduğu Teke Tek Yılbaşı Özel’de 2021 yılıyla ilgili tahminleri akıllara getirdi.

Astrolog Hande Kazanova yılbaşı gecesi şöyle konuşmuştu:

2021 yılında şöyle bir başlık öngörüyorum; çünkü gökyüzünde hem toprak, hem hava elementi hakim olacak. Toprakla hava birbirine girdiği zaman her yer toz duman olabilir. Yani biraz toplumların kendi güçlerini ön plana çalıştıkları bir süreci ifade ediyor. Özellikle ülkeleri yönetenler ve toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak yasaları iyileştirmek durumunda kalacaklar. Kalmayan gidecek, çok net. Çünkü görevi bırakma ve görevden ayrılmayla bağlantılı Uranüs’le Satürn dik açıları. O yüzden artık toplumun ihtiyaçlarını dinlememiz gerekiyor. Bu sene hükümet ve devletlerin işi çok da zor, bu korona hakimiyetinin olduğu zamanlarda. Çünkü kimi diyecek ki ‘ben aşı istemiyorum’, kimi diyecek ki ‘ben aşı istiyorum, sen beni zorlayamazsın’ vs. Çok ciddi kutuplaşmaların devrede olacağını göreceğiz. İnsanların kendi haklarını ve daha iyi yaşam mücadelelerinin arttığını görebiliriz.

“BAŞKALDIRILAR, İSYANLAR, YÜRÜYÜŞLER”

FATİH ALTAYLI: Bütün dünyada sokak eylemleri gibi şeyler mi olacak?

KAZANOVA: Tabii, isyanlar, başkaldırışlar, yürüyüşler, belki de çok ciddi belki de işte bir anlamda hükümetlerle…

ALTAYLI: Yani halk kendilerini anlamayan, çözemeyen, sözlerine kulak vermeyen hükümetlerle karşı karşıya geleceği bir dönem mi başlıyor?

“ÇOK ÖNEMLİ BİLGİLER AÇIĞA ÇIKACAK”

KAZANOVA: Kesinlikle ve tabii ki bu aynı zamanda finansal dünyanın sağlamlığını da test edecek. Çünkü bu koronadan kaynaklı olarak ileride tüm ülkelerin beklentileri var. Sonuçta teşvik paketleri var. Sistemler bir şekilde teşvik edilmek üzere çok ciddi para basımları gerçekleştiriyor. Ve tabii ki bu Uranüs ve Satürn ikilisini bir arada gördüğümüzde üretimle bağlantılı yatırımlarla ilgili olduğunu görüyoruz finansal astrolojide. O yüzden işsizliğin daha fazla olacağı, ekonomik anlamda istikrarsızlıkların bizi bir noktada vuracağı bir süreç olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır diye düşünüyorum. Önümüzdeki sene siber saldırıların çok yüksek olacağını biliyorum. Gerek devletlerin kendi korumalarının gerek dünyada da çok önemli bilgilerin açığa çıkacağını temsil ediyor. Nükleer enerjiyle ilgili bazı konuların ele alınması gereken yıl olacak 2021 yılı.

17 Şubat, 15 Haziran ve 24 Aralık tarihleri aslında bütün dünyanın genelinde çok ciddi olaylarla karşılaşacağımız üç tane önemli tarih olarak karşımıza çıkıyor. Toplumsal ayaklanmalar, sokağa dökülmeler gibi hareketler. Satürn’le Uranüs ikilisinin bir araya geldiği çok ciddi depremler görülmüş.

“ÖZELLİKLE 5-6-7-8 OCAK TARİHLERİNE DİKKAT!”

2021 yılına giriş çok önemli. Ocak ayı çok önemli. Mesela 5-6-7-8 Ocak tarihleri özellikle Amerika’da hâlâ Senato’nun Başkan’ı açıklayacağı tarihler olarak biliniyor. 5 Ocak’ta Georgia eyaletinde bir kez daha buluşacaklar. Senato’da karar alacaklar ve 6 Ocak’ta bunun açıklamasını yapacaklar. O dönem çok ciddi bilgi açığı, çok önemli şeyler duyabiliriz, öğrenebiliriz. Ve tabii ki ben Ocak ayını suikastlerle ilgili konularda sıkıntı ve problem olarak görüyorum. Bu Biden’e mi olur, Trump’a mı olur onu bilemem ama sonuçta Ocak ayında 20 Ocak civarı, 18 Ocak civarı toplumsal hezeyanların…

ALTAYLI: Özellikle Amerika’da galiba…

KAZANOVA: Amerika’da biraz ön plana çıkacağı, biraz ortalığın karışacağı bir süreç olacağını tahmin ediyorum.

Pet Shop kedi yatakları köpek ayakkabıları kedi oyuncakları köpek kafesleri lazer kedi oyuncakları köpek tuvalet eğitim ürünleri açık kedi tuvaleti köpek yatakları kedi mama su kapları köpek kulübelesi kedi kumu küreği yavru köpek maması kedi seyahat ürünleri köpek kaka poşeti kedi tarak fırçaları frizbi köpek oyuncakları kedi tuvalet paspası köpek ağızlıkları kedi evi köpek sakinleştirici kapalı kedi tuvaleti köpek kapıları acana yavru kedi maması köpek künyeleri kedi kıyafetleri köpek zeka oyuncakları kedi kumu köpek ürünleri kedi eğitim ürünleri köpek tuvalet torbası kedi mama servisleri köpek boyun tasması bentonit kedi kumu köpek parfümleri proplan kedi maması orijen yavru köpek maması kedi kafesleri köpek tasmaları kurutulmuş kedi ödülleri nd farmina mama kedi zeka oyuncakları köpek oyuncakları metal kedi kapları köpek eğitim tasması yavru kedi bakım ürünleri köpek elizabeth yakalığı kedi ürünleri köpek bağlama kazığı yaşlı kedi konservesi kedi boyun tasması köpek mama su kapları kedi kumu torbası köpek seyahat örtüleri kedi taşıma çantaları köpek kıyafetleri kedi aksesuarları köpek diş sağlığı ürünleri kedi gögüs tasması köpek mama servisleri yavru kedi maması köpek ödülleri kedi macunu yetişkin köpek maması kedi sakinleştirici ürünler nd köpek maması kedi tırnak pati bakım ürünleri acana köpek maması kedi uzaklaştırıcı orijen köpek maması stick kedi ödülleri light diyet kedi maması royal canin yavru köpek maması kedi kapıları köpek maması kedi otlu oyuncaklar köpek taşıma çantaları silika kedi kumu yavru köpek konservesi kampanyalı kedi mamaları köpek süt tozu kedi şampuanları köpek uzaklaştırıcı kedi deri tüy bakımı ürünleri köpek tarak fırçaları kedi parfümü hazneli köpek kapları orijen kedi maması köpek gögüs tasması nd kedi maması köpek tuvalet çiş pedi