MedyaPress

ÖSYM, KPSS Ön Lisans sorularını ve cevaplarını açıkladı!

2018-KPSS Ön Lisans soruları ve cevapları açıklandı. ÖSYM, 4 Kasım 2018 tarihinde uygulanan 2018-KPSS Ön Lisans sorularını ve cevaplarını yayınladı. Haberimizden ÖSYM AİS ekranına ulaşarak 2018-KPSS Ön Lisans sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz.

ÖSYM, KPSS Ön Lisans sorularını ve cevaplarını açıkladı!
19
06 Kasım 2018 - 16:52
Bu haberin tahmini okunma süresi: 1 dakika

Memur olmak isteyen ve ön lisans mezunu olan adaylar geçtiğimiz günlerde KPSS’ye girmişti, sınav sonuçları henüz açıklanmadı ancak öğrencilerin merakla beklediği haber geldi. 2018-KPSS Ön Lisans soruları ve cevapları yayınlandı! KPSS sorularına ve cevaplarına haberimizden erişerek kaç puan alacağınızı, hangi soruları doğru ya da yanlış cevapladığınızı öğrenebilirsiniz.

ÖSYM tarafından yapılan açıklamada ” 4 Kasım 2018 tarihinde uygulanan 2018-KPSS Ön LisansTemel Soru Kitapçığına, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM’nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden 6 Kasım 2018 tarihinde saat 16.15’ten itibaren erişilebilir. Sınava başvuran adaylar, 10 gün süreyle ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden T.C. kimlik numaraları ve aday şifreleri ile soruların tamamına ulaşabilir.” denildi.

ÖSYM AİS KPSS ÖN LİSANS SORULARI VE CEVAPLARI GÖRÜNTÜLEME EKRANI

2018- KPSS Ön Lisans Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarı (% 10) yukarıdaki bağlantıda yer alıyor.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil’in son kitabı “Mustafa Kemal” Plus abonelerine hediye.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
SÜPER LİG
PTT 1. LİG
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P